UA-209141455-1

Masa Bayrağı,Özel müessese ve kuruluşlarda muayyen bir amacın yüzü olmak nedeniyle masa bayrağı kullanımına görmek mümkündür. Bu bayrak türlerinin birçok değişik türünü görebilirsiniz. Özellikle belli bir alanda reklam yapabilmek için masa bayrağı kullanması hayli tercih ediliyor.

Bu masa bayrak türleri bilhassa resmi kuruluşlarda resmiyetin Bir nevi sembolü olduğundan oldukça fazla tercih edilir. Masaların üstünde bulunacak halde boyutları ayarlanan bu bayrak türlerinin kumaşları polyester ve saten kumaşlardan yapılmaktadır.

Üzerlerine logoları yada yazılar ipek baskı yada dijital baskı teknikleri ile yapılmaktadır. Bayrak türleri tekli olarak, ikili yada üçlü olarak kullanılabilir. Genel olarak masa bayrağı direklere asılı olarak düzenlenir ve Masa üstüne kurulumu sağlayacak ayak bölümü yapılır.

Masa Bayrağı Üretimi Nasıl Yapılır?

Masa bayrağında kullanılan kumaş türü genel hatlarıyla saten olur diye bahsetmiştik. Bu bayraklarda kullanılan Saten kumaş çift kat olarak tercih edilir Çünkü bayrağın her iki yüzüne de baskı yapılması gerekiyor. Bu baskıların çift taraflı yapılabilmesi için kumaşın 2 kat kullanılması önemlidir.

Bu bayrakların kullanması esnasında değişik direkler tercih edilebiliyor. Genel olarak çift doğrudan kullanması tercih edilse de birtakım alanlarda tek doğrudan kullanması da tercih edilebilir.

Masa bayrakları üretimi ile alakalı muamele yaptıracağınız vakit müstahsil şirketin kullanmış olduğu tüm malzemelerde kaliteyi tercih etmesine ehemmiyet göstermelisiniz. Çünkü kaliteli bir nişane durumunda olan bayrak bununla beraber firmanızın kalitesinin de bir göstergesi olacaktır.

Masa Bayrağı Ölçüleri

Masa bayrağı ölçüleri içinde en çok ta kullanılanı 15 santime 22,5 santim ebadında meydana getirilen bayrak türleridir. Bunun yanında 8 x 32 santim standart boyutlu olan bayrakların kullanımını da görebilmek mümkündür. Fakat birtakım işletmeler ve firmalar bayrak tercihi yaparken ölçülerde değişik talepleri tercih edebilirler.

Üretim için başvuracağınız firmadan bu şekilde bir talebi gerçekleştirerek değişik boyutlarda masa bayrakları üretimini de sağlayabilirsiniz. Yani masa bayrakları üretimi için başvuracağız şirketin her türlü üretime açık, açınma mevzusunda başarıya ulaşmış ve Aslında kabiliyetli bir şirket olması mühim bir ayrıntıdır.

Masa Üstü Bayrak

Masa üzeri bayrak kullanımını en çok ta tercih edilen alanlardan bir tanesi belediyeler ve amme kuruluşları bu şekilde. Ayrıca oteller, birtakım firmalarda bu bayrakların kullanımla yer vermektedir. Dernek yada Vakıf benzer biçimde yerlerde de o alanın yüzü olabilmesi amacıyla masaüstü bayrak kullanımına yer veriliyor. Kurum yada kuruluşlar bu bayrak türlerini tercih ettikleri vakit genel hatlarıyla idare kısmının masalarında yer vermektedirler.

Ayrıca büyük şirketlerde toplantı yapılacak olan masalarda da bu bayrakların kullanımını görebiliyoruz. Fuar yada tanıtım amacıyla yapılma olan geniş kitlelerin katıldığı organizasyonlarda da reklamı yapılmak istenen bölüm için masa bayrakları tercihi yapılıyor. Yurt dışı ayaklı olan meydana getirilen birtakım toplantı benzer biçimde yada tanıtım yada iş amaçlı konferanslarda da hangi ülkeden katıldığının anlaşılabilmesi için bu bayrak türünün kullanımını görebiliyoruz.

Masa Bayrakları Modelleri

Masa bayrakları üretilirken genel hatlarıyla muayyen bir kalıp bulunmamaktadır. Boyut olarak yaklaşık genel bir Ebat kabul edilse bile her müşterinin talebine göre değişik üretimlerin gerçekleşebileceğini görebiliyoruz. Masa bayraklarının temelinde kullanılan bir ürün muhakkak Türk bayrağı olacak halde düzenleniyor.

Firmalar kurumsal yapı da kendilerini anlatım eden bayrağın yanına Türk bayrağını yerleştirerek bir simge oluşturabiliyorlar.

Birçok alanda T tipi olarak anlatılan masa bayrağı kullanımlı görebilmeniz mümkündür. Diğer yaygın olarak kullanılan bu bayrak türlerinden bir tanesi de L tipi olarak adlandırılan bayrak türüdür. Her iki bayrak tipinde de 15 santime 22,5 santim ölçüler tercih edilebilir. Fakat hususi durumlarda bu boyutlarda değişim gösterebilmek mümkündür.

Masa Bayrağı Fiyatları

Firmanız için masa bayrakları tercihi yapacağınız vakit araştırmalarınız içinde masa bayrağı tutarları mevzusu temel öge oluşturabilir. Burada tercih edeceğiniz şirketin kaliteden taviz vermeden müsait fiyata üretim yapabilecek bir şirket bulunmasına itina göstermeniz gerekir.

Hem ürün çeşitliliği açısından varlıklı bir ürün yelpazesine haiz olan aynı zamanda müsait fiyata üretim icra eden değişik şirketler bulunabilir. Bayraklar üstüne eklenecek değişik aksesuarlar ile fiyatlar değişkenlik gösterdiği için yapacağınız şey adet belirtmeniz olacak masa bayrağı akılda kalma ile bu mevzuda maliyeti oldukça fazla yükseltmeden çözüme kavuşabilmeniz olası olabilir.

Masa Bayrağı Siparişi Nasıl Verilir?

Herhangi bir gaye için masa bayrakları kullanımına ihtiyacınız varsa bunun için sipariş vermenizin değişik Yolları bulunabilir. Bunlardan en önemlisi ve kolayı karşı karşıya görüşerek sipariş vermek olsa da Online olarak da sipariş verebileceğiniz bayrak üreticilerini bulabilmeniz mümkündür.

Fakat online sipariş de tüm ayrıntıların ve tasarımların bulunduğu bir dosyayı müsait bir halde müstahsil firmaya göndermeniz mühim bir adımdır. Bu adımın üstüne müstahsil şirket lüzumlu tasarımları gerçekleştirerek son halini verdiği taslakları sizlere sunar ve onayınızı aldıktan sonrasında üretim gerçekleşir.

Masa Bayrağı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Genel anlamda iç mekanlarda kullanılan bir üründür. Bu sebebiyetle kirlenme yıpranma benzer biçimde herhangi bir sıkıntı ile süratli bir halde karşılaşması olası değildir. Yani yaptıracağınız ürünü uzun seneler süresince kullanabilirsiniz.

Bu sebep ile bu ürünü niçin yaptırdığınız ve neyin göstergesi için istek ettiğinize doğru karar vermeniz gerekir. Bu sonucu verdikten sonrasında bayrağın üstüne bulunacak amblem ile alakalı tercihi de yapmanız gerekir.

Çünkü bayrağının üstünde bulunacak olan logonun doğru tasarımının yapılması bayrağın kalitesi ve şirketin reklam açısından çok önemlidir. Bayrak Üzerinde yapılacak baskının muhakkak büyük çözünürlükte olması gerekiyor.. Aksi takdirde istenen kaliteyi görmek olası olmayabilir.

Masa bayrağı Fiyatları hakkındaki ayrıntılı malumat için derhal sitemizi ziyaret ediniz.

Masa Bayrağı Üretimi Nasıl Yapılır?

Masa bayrağında kullanılan kumaş türü genel olarak saten olur diye bahsi geçmiş olsa da. Bu bayraklarda kullanılan Saten kumaş çift kat olarak tercih edilir Çünkü bayrağın her iki yüzüne de baskı yapılması gerekiyor. Bu baskıların çift taraflı yapılabilmesi için kumaşın 2 kat kullanılması önemlidir. lakin tek kat masa bayrağı imalatı da mümkündür.


Bu bayrakların yani masa bayrağı kullanım sırasında fakat direkler tercih edilebiliyor. Genel olarak çift direkt tercih edilse de bazı  alanlarda tek direkte da tercih edilebilir.  


Masa bayrakları üretimi ile yaptıracağınız zaman üretici firmaların kullanmış olduğu bütün malzemelerde kaliteyi tercih etmesine özen göstermelisiniz. Çünkü kaliteli bir nişane niteliğinde olan bayrak hemde firmanızın kalitesinin de bir göstergesi olacaktır.


Masa Bayrağı Ölçüleri

Masa bayrağı ölçüleri arasında en oldukça kullanılanı 15 santime 22,5 santim ebadında yapılan bayrak türleridir. Bunun yanında 8 x 32 santim T ve ters L olarak standart boyutlu olan bayrakların kullanımını da görebilmek mümkündür. Fakat bazı işletmeler ve şirketler bayrak tercihi yaparken ölçülerde farklı talepleri tercih edebilirler.


Üretim için başvuracağınız firmadan bu biçimde bir talebi gerçekleştirerek farklı boyutlarda masa bayrakları üretimini de sağlayabilirsiniz. Yani masa bayrakları üretimi için başvuracağız firmanın her türlü üretime açık, gelişim konusunda başarı göstermiştir ve Aslında yetenekli bir firma olması önemli bir ayrıntıdır.


Masa Üstü Bayrak

Masa üstü bayrak kullanımını en oldukça tercih edilen alanlardan bir tanesi belediyeler ve kamu kuruluşları bu biçiminde Ayrıca oteller, bazı firmalarda bu bayrakların kullanımla yer vermektedir. Dernek veya Vakıf gibi yerlerde de o alanın yüzü olabilmesi amacıyla masaüstü bayrak kullanımına yer veriliyor. Kurum veya kuruluşlar firmalar bu bayrak türlerini tercih ettikleri zaman genel olarak yönetim kısmının masalarında yer vermektedirler. 


Ayrıca büyük şirketlerde toplantı yapılacak olan masalarda da bu bayrakların kullanımını görebiliyoruz. Fuar veya tanıtım amacıyla yapılması olan geniş kitlelerin katılmış olduğu organizasyonlarda da reklamı yapılmak istenen bölüm için promosyon masa bayrakları tercihi yapılıyor. Yurt dışı ayaklı olan yapılan bazı toplantı gibi veya tanıtım veya iş amaçlı konferanslarda da hangi ülkeden katıldığının anlaşılabilmesi için bu bayrak türünün kullanımını görebiliyoruz.


Masa Bayrakları Modelleri

Masa bayrakları üretilirken genel olarak belirli bir kalıp bulunmamaktadır. Boyut olarak ortalama genel bir Ebat kabul edilse bile her müşterinin talebine bakılırsa farklı üretimlerin gerçekleşebileceğini görebiliyoruz. Masa bayraklarının temelinde kullanılan bir ürün muhakkak Türk bayrağı olacak halde düzenleniyor.  


Firmalar kurumsal yapı da kendilerini ifade eden bayrağın yanına Türk bayrağını yerleştirerek bir simge oluşturabiliyorlar.


Birçok alanda T tipi olarak ifade edilen masa bayrağı kullanımlı görebilmeniz mümkündür. Diğer yaygın olarak kullanılan bu bayrak türlerinden bir tanesi de L tipi olarak adlandırılan bayrak türüdür. Her iki bayrak tipinde de 15 santime 22,5 santim ölçüler tercih edilebilir. Fakat özel durumlarda bu boyutlarda değişiklik gösterebilmek mümkündür.


Masa Bayrağı Fiyatları

Firmanız için masa bayrakları tercihi yapacağınız zaman araştırmalarınız arasında masa bayrağı fiyatları konusunda temel öge oluşturabilir. Burada tercih edeceğiniz sancak bayrak firmanın kaliteden ödün vermeden fiyata üretim yapabilecek bir firma bulunmasında özen göstermeniz gerekir.


Hem ürün çeşitliliği açısından zengin bir ürün yelpazesine sahip olan bununla birlikte uygun fiyata tasarım üretim oluşturan farklı firmalar bulunabilir. Bayraklar üzerine eklenecek farklı aksesuarlar ile fiyatlar değişkenlik gösterdiği için yapacağınız uzlaşmaya kalma ile bu konuda maliyeti çok fazla yükseltmeden çözüme ve kaliteye ulaşmanız haiz ve  muhtemel olabilir. 


Masa Bayrağı Siparişi Nasıl Verilir?

Herhangi bir amaç  için masa bayrakları kullanımına ihtiyacınız var ise bunun için sipariş vermenizin farklı Yolları bulunabilir. Bunlardan en önemlisi ve kolayı yüz yüze görüşerek sipariş vermek olsa da Onlayn olarak da sipariş verebileceğiniz bayrak üreticilerini bulabilmeniz mümkündür.


Fakat online sipariş de bütün ayrıntıların ve tasarımların bulunmuş olduğu bir dosyayı uygun bir halde üretici imal eden firmaya göndermeniz önemli bir ilerlemedir. Bu adımın üzerine üretici firma gerekli tasarımları gerçekleştirerek son halini verdiği görselleri sizlere sunar ve onayınızı aldıktan daha sonra üretim gerçekleşir.


Masa Bayrağı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Genel anlamda iç mekanlarda kullanılan bir üründür. Bu sebebiyetle kirlenme yıpranma gibi herhangi bir sorun suratlı bir halde karşılaşması muhtemel değildir. Yani yaptıracağınız ürünü uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.


Bu sebep ile bu ürünü neden yaptırdığınız ve neyin göstergesi için dilek ettiğinize doğru karar vermeniz gerekir. Bu kararı verdikten daha sonra bayrağın daha çok uzun soluklu kullanmanızı sağlar.

Arjantin Ülke Masa Bayrağı